#Blog

Ciekawostek z branży nigdy zbyt wiele

;
Jul 31, 2018

Certyfikat SSL

Każdego dnia dokonywanych jest w internecie tysiące transakcji i innych działań skłaniających użytkowników internetu do pozostawienia swoich danych w sieci. Zakupy, przelewy bankowe, logowanie na strony i fora. W każdym z tych miejsc zostawiane są informacje, dane osobowe. Czy w takich sytuacjach zastanawiamy się nad ich bezpieczeństwem? Niewielu z nas wciąż zdaje sobie sprawę, że brak ochrony na stronie www na której wpisujemy dane sprawia, że mogą one wpaść w niepowołane ręce.
;
Jul 31, 2018

Responsive Web Design (RWD)

Co to znaczy i czym są strony responsywne? RWD to technika projektowania stron tak, aby ich wygląd oraz układ automatycznie dostosowywał się do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlana. Tak więc strony responsywne to takie, które dobrze wyświetlają się zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach. Bez ucinania treści oraz utraty jej czytelności.
;
May 24, 2018

SEO i SEM

SEO i SEM – dwie nazwy, z którymi zetknął się pewnie każdy, kto prowadzi lub planuje stworzyć własną stronę internetową. Wyjaśnijmy, co się za nimi kryje.

W jaki sposób możemy Ci pomóc?

Wypełnij formularz, aby otrzymać szybką wycenę Twojego projektu

Zapoznałem/am się z polityką prywatności, która zawiera m.in. następujące informacje:
1) Administratorem Danych Osobowych (ADO) jest SMART, ul. Kopernika 3, 56-120 Brzeg Dolny, NIP: 9880283755
2) Cel, zakres i czas przetwarzania danych.
3) Przysługujące mi prawa

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres e-mail) w celu nawiązania kontaktu oraz przekazywania informacji handlowych, marketingowych oraz promocyjnych związanych z działalnością gospodarczą SMART, ul. Kopernika 3, 56-120 Brzeg Dolny, NIP: 9880283755 w całym okresie przetwarzania moich danych.