#Gotowe aplikacje i moduły

Integracja PrestaShop z Allegro

Allegro funkcjonuje na polskim rynku już od 20 lat. Nic więc dziwnego, że obecnie jest on najpopularniejszym portalem aukcyjnym. Wystawiane na nim oferty trafiają do ogromnej liczby zróżnicowanych odbiorców. Cierpi na tym jednak rozpoznawalność marki. Brak własnej domeny i firmowy asortyment przeplatający się z produktami konkurencji obniżają szanse na skuteczną sprzedaż. Idealnym rozwiązaniem jest połączenie własnego sklepu internetowego z ofertami na Allegro.
Oferujemy sklepy internetowe oparte na najnowszej wersji platformy Prestashop, pobierające asortyment z konta Allegro, automatycznie aktualizujące stan magazynowy. Spraw, aby Klienci zapamiętali Twoją firmę na dłużej!

zamów teraz

do uzgodniania

Przeznaczenie

Prestashop wersje 1.6.x - 1.7.x


Korzyści

Aktualizowanie bazy produktów na podstawie konta Allegro.

  • nazwa
  • indeks
  • zdjęcia
  • cena
  • ilość

Instalacja

Instalacja modułu przy wsparcu programisty Invento 

W jaki sposób możemy Ci pomóc?

Wypełnij formularz, aby otrzymać szybką wycenę Twojego projektu

Zapoznałem/am się z polityką prywatności, która zawiera m.in. następujące informacje:
1) Administratorem Danych Osobowych (ADO) jest SMART, ul. Kopernika 3, 56-120 Brzeg Dolny, NIP: 9880283755
2) Cel, zakres i czas przetwarzania danych.
3) Przysługujące mi prawa

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres e-mail) w celu nawiązania kontaktu oraz przekazywania informacji handlowych, marketingowych oraz promocyjnych związanych z działalnością gospodarczą SMART, ul. Kopernika 3, 56-120 Brzeg Dolny, NIP: 9880283755 w całym okresie przetwarzania moich danych.