#Oferta

Strony WWW

#Invento

Weź klienta na stronę!

 

Internet to nieograniczone możliwości, także dla Twojej firmy. Wśród milionów użytkowników są tysiące potencjalnych klientów, którzy co dzień klikają w setki reklam i przeglądają dziesiątki stron w poszukiwaniu tej jednej, najlepszej dla siebie oferty. My zakładamy, że celem tych poszukiwań jest to, co ma do zaoferowania Twoja firma. Dlatego maksymalnie uprościmy drogę wyszukiwania, żeby klient od razu trafił pod właściwy adres WWW.  Zaprojektujemy niepowtarzalną, funkcjonalną i łatwą do znalezienia witrynę, która nie da szans konkurencji. Pisany zgodnie z najnowszymi standardami kod zapewni Twojej firmie dobrą pozycję w wynikach wyszukiwania, a także szybko przeniesie  wyszukującego prosto do wirtualnego świata Twojej firmy. Spodoba mu się to, co zobaczy, bo oryginalna i czytelna grafika od razu wpada w oko. Dobrze pomyślana struktura strony, szybkość ładowania i intuicyjna nawigacja doprowadzi klienta od razu do celu poszukiwań. Zadowolony klient polubi stronę Twojej firmy i doda Twoją firmę do ulubionych, a jego pozytywny komentarz będzie doskonałą reklamą na przyszłość. Pamiętaj, że strona WWW to więcej niż wizytówka dla Twojej firmy. My to wiemy, dlatego sprawimy, że Twoja witryna będzie niepowtarzalna, w pełni funkcjonalna i nowoczesna, a jej wyszukiwanie stanie się szybkie oraz proste. Co się za tym kryje?

Wyróżniaj się
niepowtarzalną grafiką!

Projekty dopasowujemy do indywidualnych potrzeb
i upodobań klienta, dlatego nasza grafika jest praktycznie niepowtarzalna i niepowtarzalnie praktyczna.

Doskonały wygląd
na każdym urządzeniu

Dbamy, by strona www na każdym urządzeniu prezentowała się równie dobrze, a nawigacja pozostała intuicyjna, niezależnie od rozdzielczości
i przekątnej ekranu.

Krótki czas
ładowania strony

Zadbamy o szeroko pojętą optymalizację, gdyż szybkość ładowania ma wpływ na zwiększenie obrotów sprzedaży oraz na pozycję w wynikach wyszukiwania.

 

 

Strony zgodne
ze sztuką

Piszemy kody zgodne z obowiązującymi standardami, by wyszukiwanie było łatwiejsze i szybsze.

Logiczna
struktutra strony

Zadbamy o przyjazne adresy URL, odzwierciedlające strukturę strony dla łatwej i intuicyjnej nawigacji.


#Invento CMS

Samodzielnie edytuj swoją stronę

 

Poznaj możliwości panelu InventoCMS - narzędzia do samodzielnego zarządzania. Trzymaj rękę na pulsie. Samodzielnie dostosowuj treści do bieżących potrzeb, dodawaj podstrony, zmieniaj zawartość galerii, prowadź bloga lub informuj o najnowszych wydarzeniach ważnych dla Twoich Klientów. Zyskujesz pewność, że nie utracisz danych, gdyż panel zapewnia prosty system zarządzania kopiami zapasowymi.

Brzmi zachęcająco ale masz już stronę internetową? Nic straconego! Dostosujemy ją tak, abyś mógł korzystać ze wszystkich funkcjonalności systemu InventoCMS.

Dodatkowo, aby Twoja strona była zawsze aktualna, uzyskujesz dostęp do InventoCMS, czyli panelu zarządzania, w którym znajdziesz wszystko co potrzebne do edycji Twojej strony. Samodzielnie dostosowuj treści do bieżących potrzeb, dodawaj podstrony, zmieniaj zawartość galerii, prowadź bloga lub informuj o najnowszych wydarzeniach ważnych dla Twoich Klientów. A wszystko to bez obawy o utratę wcześniejszych danych dzięki prostemu systemowi zarządzania kopami zapasowymi. Brzmi zachęcająco ale masz już stronę internetową? Nic straconego! Dostosujemy ją tak, abyś mógł korzystać ze wszystkich funkcjonalności systemu InventoCMS.

Zobacz jak wygląda panel CMS strony Invento24!

W jaki sposób możemy Ci pomóc?

Wypełnij formularz, aby otrzymać szybką wycenę Twojego projektu

Zapoznałem/am się z polityką prywatności, która zawiera m.in. następujące informacje:
1) Administratorem Danych Osobowych (ADO) jest SMART, ul. Kopernika 3, 56-120 Brzeg Dolny, NIP: 9880283755
2) Cel, zakres i czas przetwarzania danych.
3) Przysługujące mi prawa

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres e-mail) w celu nawiązania kontaktu oraz przekazywania informacji handlowych, marketingowych oraz promocyjnych związanych z działalnością gospodarczą SMART, ul. Kopernika 3, 56-120 Brzeg Dolny, NIP: 9880283755 w całym okresie przetwarzania moich danych.